• Tanečný galaprogram 🎵💃🎶

• V utorok, 07.06.2022, sme celá trieda 5.B išli povzbudiť a podporiť našu žiačku Lili Gregušovú, ktorá predviedla svoj tanečný talent na galaprograme, ktorý organizovala tanečná škola MyDANCE. Lili, bola si super 🔝 Súčasne s ňou vystupovali aj naše ďalšie žiačky zo 6.A Sofia Janíková a Emma Kopčanová a zo 7.A Timea Lašová, ktoré boli rovnako super ☺️

• MDD v ŠKD 🥰🥰🥰

• 1.jún v bol v našom  Školskom klube dňom radosti a zábavy. Deti svoj veľký deň oslavovali rôznymi aktivitami nielen v oddeleniach, ale aj na školskom dvore.

Napokon ich všetky čakala  „sladká odmena.“

• Úspech našej žiačky 💃🏆

• Naša žiačka, Lili Gregušová z 5.B, získala tento rok už 2 tituly majsterky Slovenska v skupinách a formáciách v modernom tanci. Lili, len tak ďalej, budeme ti držať palce!

• Návšteva včielok v 2.A 🐝🐝🐝

• Žiakov 2.A triedy prišli navštíviť včielky a odborníci zo Slovenskej včelárskej spoločnosti Jána Čajdu. Žiaci pozorovali včelstvo v úle a dokonca im bol umožnený aj priamy kontakt s trúdmi.  Zážitkové učenie im poskytlo mnoho nových informácii zo života včiel. Neodolali sme ani ochutnávke sladkého kvalitného medu.

• Biely deň

• Členovia Žiackej školskej rady pripravili pre celú školu posledný zo série farebných dní. Tentokrát sme sa obliekli do bielej farby, a to pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.  V tento deň sme upriamili našu pozornosť na práva detí a poukázali sme na to, že deťom by sme mali vždy zabezpečiť potreby tak, aby mohli spokojne žiť a harmonicky sa rozvíjať. Aby mali čo jesť, piť, aby sa mali kde vzdelávať a aby boli chránené pred všetkými formami násilia a diskriminácie.