• Lyžiarsky výcvik ⛷️❄️

• V dňoch 22.1. - 26.1. sme sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku na Donovaloch. Mnohí žiaci sa naučili lyžovať, zdokonalili svoje lyžiarske schopnosti, či zažili mnohé zážitky. Lyžovanie, bazén, diskotéka na chodbe, kultúrne predstavenia po izbách a mnohé iné. Veríme, že žiakom sa páčilo a ďakujeme im k zdarnému priebehu celej akcie.

• Hudobná výchova v 8.S 🎶

• Aj naši ôsmaci hokejisti usilovne pracovali priebežne počas celého polroku na triednych projektoch. Svojou prácou najviac upútal Nikolas Kopačka, ktorý sa vo svojej prezentácii zameral na filmovú hudbu. Žiakov zaujala aj práca Patrika Kopčana, ktorý nám priblížil slovenské ľudové nástroje a tú istú tému šikovne spracoval a odprezentoval aj Šimon Širanec

• Hudobná výchova v 8.B 🎼

• Počas uplynulého polroku sme s ôsmakmi pracovali na triednych projektoch, ktoré sme si spoločne vyhodnotili. Ôsmakov najviac zaujal vtipný prejav Tobiasa Nižného, ktorý nám predstavil slovenské ľudové nástroje. Druhú najpútavejšiu prácu vytvoril Marek Židek, ktorý nás previedol svetom filmovej hudby a trojicu najzaujímavejších prác uzatvoril Samuel Balya, ktorý sa vo svojej práci taktiež zameral na slovenské ľudové nástroje. Chlapcom k ich tvorivej práci blahoželáme.