• Valentínska pošta ❤️💕

• Ani tento rok sme nezabudli na sviatok sv. Valentína 14. februára sme s radosťou roznášali valentínske pozdravy žiakom, žiačkam, pani učiteľkám a vychovávateľkám. Veríme, že ste si v nich našli milé slová, ktoré vás potešili. Ďakujeme členom Školského parlamentu, ich ochotným spolužiakom a tiež členom Kultúrnej komisie za pomoc pri triedení a roznášaní valentínskej pošty.

• Kamaráti z Veľkých Levár 🙋‍♂️👫🙋‍♀️

• V septembri 2023 si trieda 2.C našla svojho dvojníka –  2.C z Veľkých Levár.

Každý mesiac si posielame s našimi 👫 kamarátmi ✉️✉️ listy ✉️✉️ na diaľku a vyrábame si mnoho pekných darčekov.

Vždy sa tešíme na 📬✉️📬 poštu 📬✉️📬od našich kamarátov, ktorých sme síce nevideli, ale vďaka pekným odkazom sa máme radi a vzájomne si spríjemňujeme vyučovanie.

• ŠŠL vybíjaná 🍀🏐

• Dňa 7.2., aj napriek veľkej chorobnosti, naše dievčatá 5.-6. ročníka vybojovali výhru nad ZŠ Jarná v pomere 8:5 a remízu 4:4 so ZŠ Teplička nad Váhom.

• Vyhodnotenie súťaže Všetkovedko 🥳🥳🥳

• Výsledky celoslovenskej vedomostnej súťaže, ktorá sa konala 25. novembra 2023 ukazujú, že žiaci 1. - 4. ročníka nielen veľa vedia, ale neboja sa svoje vedomosti dokázať. Do súťaže sa zapojilo celkovo 70 žiakov, z toho 16 patrí medzi tých najbystrejších.

Najlepšie výsledky dosiahli a titul VŠETKOVEDKO  🤩🤩🤩 získali: Soňa Čorná, Vivien Kubalová a Janka Oravcová (1. B), Lukáš Doruša, Kristína Margetínová, Nataša Sedliačková a Matúš Kysela (2. A), Adela Borotová a Tomáš Miček (2. C), Tomáš Mandela (2. D), Adam Orlovský, Adam Kurek, Patrícia Vojár (3. A), Michal Zrník (3. B), Michal Oravec a Michael Šugár (4. A).

Diplomy a ceny našim Všetkovedkom odovzdala p. riaditeľka, ostatní súťažiaci si diplomy a darček prevzali od. p. triednych učiteliek.

• Biologická olympiáda 🌿🔬

• V januári sa uskutočnilo školské kolo biologickej olympiády kateg. C, ktorá je určená pre žiakov 8. a 9. ročníka.  Najlepšie sa darilo Nine Zamiškovej z 9.A a Táni Joštovej z 8.A. Obe dievčatá postupujú do okresného kola. Držíme prsty! 🍀

• Okresné kolo OANJ 🥇🏆

•  Dňa 17.1.2024 sa uskutočnil 34. ročník okresného kola Olympiády v anglickom jazyku, v ktorom našu školu úspešne reprezentovala Anna Dragúňová v kategórii 1A. Žiačka sa umiestnila na 1. mieste, postupuje do krajského kola. Anička, blahoželáme a držíme palce v ďalšom kole! 🍀

• Lyžiarsky výcvik ⛷️❄️

• V dňoch 22.1. - 26.1. sme sa zúčastnili lyžiarskeho výcviku na Donovaloch. Mnohí žiaci sa naučili lyžovať, zdokonalili svoje lyžiarske schopnosti, či zažili mnohé zážitky. Lyžovanie, bazén, diskotéka na chodbe, kultúrne predstavenia po izbách a mnohé iné. Veríme, že žiakom sa páčilo a ďakujeme im k zdarnému priebehu celej akcie.

• Hudobná výchova v 8.S 🎶

• Aj naši ôsmaci hokejisti usilovne pracovali priebežne počas celého polroku na triednych projektoch. Svojou prácou najviac upútal Nikolas Kopačka, ktorý sa vo svojej prezentácii zameral na filmovú hudbu. Žiakov zaujala aj práca Patrika Kopčana, ktorý nám priblížil slovenské ľudové nástroje a tú istú tému šikovne spracoval a odprezentoval aj Šimon Širanec

• Hudobná výchova v 8.B 🎼

• Počas uplynulého polroku sme s ôsmakmi pracovali na triednych projektoch, ktoré sme si spoločne vyhodnotili. Ôsmakov najviac zaujal vtipný prejav Tobiasa Nižného, ktorý nám predstavil slovenské ľudové nástroje. Druhú najpútavejšiu prácu vytvoril Marek Židek, ktorý nás previedol svetom filmovej hudby a trojicu najzaujímavejších prác uzatvoril Samuel Balya, ktorý sa vo svojej práci taktiež zameral na slovenské ľudové nástroje. Chlapcom k ich tvorivej práci blahoželáme.

• OZNAM - PLATBY ZA OBEDY A ŠKD❗

• Vážení rodičia,

v prílohe tohto oznamu nájdete schválené Všeobecne záväzné nariadenie č. 18/2023, podľa ktorého sa s účinnosťou od 01.01.2024 zvyšujú poplatky za režijné náklady na 0,40€/obedTaktiež sa od 01.01.2024 zvyšuje poplatok za školský klub detí (ŠKD) na 20€/mesiac. Platby prosíme uhradiť až v mesiaci január.

VZN-18-2023.pdf

• Vianoce v 4.B 🎄🎄🎄

• Žiaci a žiačky 4.B spolu s pani asistentkou a pani učiteľkou strávili príjemné chvíle na pripravenom vianočnom posedení v posledný školský deň v roku 2023, kde si pripomenuli tradície Vianoc🎄 v podobe jedenia vianočných oblátok s medom, vyskúšali si zdobenie perníčkov. Pripravili si občerstvenie a pri vianočnej hudbe si vychutnali atmosféru prichádzajúcich sviatkov. Žiaci sa obdarovali vyrobenými darčekmi,🎄💝🎄 ktoré si medzi sebou vymenili. Svojou návštevou nás potešila aj pani zástupkyňa.

Všetkým želáme pokojné a radostné Vianoce!