• Šk. rok - 2014/2015

• NOMINÁCIA - REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO SR - 15, 27. 10 - 29. 10. 2014

Komisia SZĽH nominovala Reprezentačné družstvo SR - 15, v ktorom majú účasť aj naši deviataci z hokejovej triedy - Simeon Pjaták a Andrej Straka. Chlapcom srdečne gratulujeme!

Hokejový turnaj - Swam Cup - 5.S trieda

V dňoch 2. 1. - 4. 1. 2015 sa žiaci 5. S triedy zúčastnili turnaja v Trnave. Umiestnili sa na krásnom 2. mieste. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy ZŠ, V. Javorku.

Novoročný turnaj v Trebišove - 6.S trieda

V dňoch 3. 1. - 4. 1. 2015 sa žiaci 6.S triedy zúčastnili hokejového turnaja v Trebišove. Chlapci sa umiestnili na krásnom 3. mieste. Gratulujeme !!!!!

Majstrovstvá sveta v hokeji do 20 rokov v Kanade 2015

Mladí hokejisti do 20 rokov získali na šampionáte v Kanade senzačné bronzové medaily. Sme hrdí na reprezentantov Petra Cehlárika a Dominika Reháka, ktorí s hokejom začínali v Žiline v hokejovej triede. Peter aj Dominik boli spolužiaci a v roku 2010 sa stali ako deviataci Majstrami Slovenska, ktoré sa uskutočnili v Poprade. Gratulujeme a držíme palce v ďalšej športovej kariére!

NOMINÁCIA - REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO SR - 15, 2.2 - 5.2 2015

Komisia SZĽH nominovala Reprezentačné družstvo SR - 15, v ktorom mal účasť aj deviatak z hokejovej triedy - Simeon Pjaták .

Hokejový turnaj - 6.S trieda

V dňoch 20.3. - 22.3. 2015 sa žiaci 6.S triedy a 1 žiak 5.S triedy zúčastnili medzinárodného turnaja v Ružomberku na peknom 3. mieste. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho mesta a našej školy ZŠ, V. Javorku!

HOKEJOVÝ TURNAJ - MEMORIÁL KAROLA HOLOVIČA

V dňoch 27.3. - 29.3. 2015 sa žiaci 9.S zúčastnili turnaja ,,Memoriál KarolaHoloviča ́ ́ v Trnave. V medzinárodnej konkurencii sa umiestnili na krásnom 1. mieste! Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy! Žiaci 8.S triedy Mário Brath a Šimon Káčer na tom istom turnaji hrali za reprezentáciu Stred a skončili na 3. mieste! Gratulujeme!

Najzručnejší hráč

Celoslovenské kolo sa uskutočnilo 31.3. 2015 v Banskej Bystrici, Simeon Pjaták z 9.S triedy sa umiestnil na krásnom 2. mieste! Gratulujeme !!!

Umiestnenie v tabuľke - sezóna 2014/2015 MsHKM

1. liga mladších žiakov 7. ŠHT MsHKM Žilina - 2. miesto