• Šk. rok - 2015/2016

• HOKEJOVÝ TURNAJ - O pohár Žigmunda Pálffyho

Športová hokejová trieda 7. S prijala pozvanie na medzinárodný vianočný turnaj v Skalici 27. - 28. 12. 2015. Chlapcom a pánovi trénerovi Horanskému držíme palce !!!

DOLNÝ KUBÍN 23. - 25. 11.2015

Komisia SZĽH nominovala z MsHKM  Žilina Mária Bratha, žiaka 9. S triedy, na sústredenie pre región Stred, Východ a Západ, ročník narodenia 1991.

Hokejový turnaj Iskra Cup 2016 - 6.S trieda

V dňoch 1. 4. - 3. 4. 2016 sa žiaci 6. S triedy a 1 žiak 5. S triedy Andrej Štefánik zúčastnili na hokejovom turnaji v Partizánskom pod vedením pána trénera Horanského. Umiestnili sa na peknom treťom mieste. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho mesta, hokejového klubu a našej  školy.

Hokejový úspech

Na hokejovom turnaji Iskra Cup 2016 získal cenu „ najlepší brankár turnaja „ žiak  6. S triedy Dávid Pokorný. Blahoželáme!!

Hokejový turnaj- Poprad 2016 - 7.S trieda

Žiaci 7. S triedy sa v dňoch 8. 4 - 9. 4.  2016 zúčastnili na hokejovom turnaji v Poprade. Pod vedením pána trénera Horanského sa umiestnili na peknom treťom mieste. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho mesta, hokejového klubu a našej školy !!!

Hokejový turnaj CORAgeoICE  2016 - 6.S trieda, 9. 4. 2016

Žiaci 6. S triedy sa na hokejovom turnaji v Žiline pod vedením pána trénera Horanského umiestnili na krásnom prvom mieste. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho mesta, hokejového klubu a našej školy !!!