• Šk. rok - 2017/2018

Hokejový turnaj 5.ŠHT - SWAN CUP 2018

Chlapci 5.S triedy na hokejovom turnaji v Žiline pod vedením pána trénera Petného, si zmerali sily so silnými súpermi tímov HKM Michalovce, MHKM Skalica, HK Poprad, MMHK Nitra a HK Gladiators Trnava a umiestnili sa na krásnom prvom mieste. Naši chlapci ako jediní neprehrali ani jeden zápas a stali sa tak suverénnymi VÍŤAZMI TURNAJA. Ďakujeme za reprezentáciu nášho mesta, hokejového klubu a našej školy !!!

Okrem zlatých medailí si chlapci odniesli aj množstvo individuálnych ocenení:
          Michal Svrček – najproduktívnejší hráč turnaja
          Filip Kraľovanský – najlepší zakončovateľ
          Adam Barčiak – najlepší brankár
          Michal Valášek, Daniel Čepela, Tomáš Mindek, Lukáš Dudáš – štafeta družstiev

Hokejový turnaj 7.ŠHT - O pohár Žigmunda Pálffyho

Športová hokejová trieda 7. S prijala pozvanie na medzinárodný vianočný turnaj v Skalici 2017. Chlapcom a pánovi trénerovi Melušovi sme držali  palce !!!

Mladí vlci skončili na krásnom druhom mieste. Gratulujeme !!!

Martin Sluka bol ocenený ako najlepší obranca.

5. ŠHT: dva zápasy – dve jednoznačné viťazstvá

Tesne pred Vianocami odohrali žilinskí piataci dve stretnutia, v ktorých suverénne zvíťazili nad Považskou Bystricou a aj v predohrávke proti Púchovu. Malým vlkom gratulujeme !!!

Dolný Kubín

Žiak 9.S triedy Ján Kocúr a 8.S triedy Marek Súkeník sa zúčastnili v dňoch 20. – 22.11. 2017 sústredenia VT hráčov 2003 Región – Stred.

Letný Camp Pavlikovský - Šamorín

V mesiaci júl sa naši žiaci 7.S triedy Jakub Beňuš, Peter Sagan, Nikolas Tretinár, Boris Duľa zúčastnili celoslovenského výberu v Šamoríne pod záštitou Rastislava Pavlikovského, v hokejovom svete známe meno.

Hokejový zápas – 5.S a 6.S trieda

Posledný deň pred prázdninami, 22.12.2017, hrajú naši piataci a šiestaci hokejový zápas, na ktorý ich prídu povzbudiť vyučujúci a  spolužiaci z 2. stupňa. Chlapci tešíme sa :) !!!!

3. ročník Memoriálu Jána Šterbáka

V dňoch 30.3.-1.4. 2018 sa uskutočnil v Steel Aréne III. ročník Memoriálu Jána Šterbáka. Zúčastnilo sa 6 družstiev.

Najlepší brankár turnaja: Ivana LÁTKOVÁ

Najlepší strelec na turnaji: Andrej TOMAŠEC

Účasť na medzinárodných turnajoch:

1. RIGA CUP – LOTYŠSKO

4. – 9.4.      Andrej Tomašec – 6.S trieda,              Michal Valášek, Lukáš Dudáš – 5.S trieda

2. WILD PANTERS – RIGA CUP - LOTYŠSKO

Michal Svrček – 5.S trieda,          2. miesto a najlepší útočník turnaja !!

3. OSTRAVA CUP

6. – 8.4   Dario Lašš, Jakub Harvánek – 6.S trieda, hrali za Hokejovú mládež Slovenska

4. GLOBAL CUP – ITALY -  Neoficiálne majstrovstvá sveta

23. – 28.4.  Andrej Tomašec, Dario Lašš – 6.S trieda, hrali za Hokejovú mládež Slovenska