• Šk. rok - 2018/2019

• Majstrovstvá Slovenska v hokeji starších žiakov 2019

Chlapci z 8.S triedy sa umiestnili na krásnom 3. mieste. Chlapcom srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a mesta. Poďakovanie patrí aj trénerom I. Martákovi a L. Lizákovi.

Hokejový kemp kadetov v Haviřove s dvomi víťazstvami

Medzi vianočnými sviatkami hráči 9.S triedy,  si na kempe v Havířove zmerali svoje sily s českým a poľským tímom, ale si aj dobre zatrénovali. Pod vedením medzinárodného trénerského zloženia, sa zlepšovali útočníci a obrancovia v tréningoch na ľade a na suchu.

Vianočný turnaj 7. ŠHT v Skalici o Pohár Žigmunda Pálffyho

Športová hokejová trieda 7.S prijala pozvanie na  tradičný vianočný turnaj v Skalici, kde podľahla iba domácemu tímu, keď už bolo o víťazovi rozhodnuté. Mladí vlci skončili na krásnom 1. mieste. Najlepšou brankárkou celého podujatia bola vyhlásená žilinská gólmanka Ivana Látková. Gratulujeme aj pánovi trénerovi Martákovi, asistentovi Lizákovi !!!

NOMINÁCIA DO REPREZENTAĆNÉHO DRUŽSTVA SR 15

SZĽH nominoval do reprezentačného družstva SR 15 za MsHKM – z 8.S Davida Dadaja, Andreja Štefánika a z 9.S Tomáša Dudáša do Regionálneho výcvikového tábora v Námestove v dňoch 22.10 – 24.10. 2018.

SZĽH nominoval do reprezentačného družstva SR 15 za MsHKM brankára Filipa Kubiridžáka z 9.S triedy. Výcvik sa uskutoční 25.11. – 27.11. 2018 Dolný Kubín.

HOKEJOVÝ ZÁPAS 7.S a 8.S TRIEDY

Dňa 10.11.2018 na zimnom štadióne odohrali zápas naši siedmaci a ôsmaci proti Liptovskému Mikulášu. Naši športovci využili domáce prostredie, zaznamenali krásne víťazstva, ktorými potešili nielen svojich rodičov, trénerov, ale aj vyučujúcich Saganovú, Řezánkovú, Mikovú a triedneho ôsmakov Lukáša Kaca.