• Rôzne

• Šachový turnaj

V pondelok 28. 11. 2011 sa v CVČ uskutočnil Šachový turnaj. Z našich žiakov sa na turnaji zúčastnili Kamil Káčer, Filip Lešťan a Miroslav Mucha. Najlepšie sa darilo K. Káčerovi, ktorý získal 3 b. a umiestnil sa na 75. mieste. F. Lešťan získal 2,5 b. a umiestnil sa na 94. mieste a M. Mucha za 2, 5 skončil na 96. mieste. Turnaja sa zúčastnilo 135 žiakov z celého Žilinského okresu. Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu školy a už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé súťaže!!

Dejepisná olympiáda

Žiaci 6. H ( kategória F ) a žiaci 8. H ( kategória D ) zabojovali o možnosť reprezentovať našu školu v DO. Svoje poznatky si preverilo 22 žiakov z oboch tried, no postúpiť do obvodného kola môžu iba dvaja žiaci z každej kategórie.

Do obvodného kola postupujú: Dávid Kováčik ( kategória F - 6. ročník ), Adam Sandanus ( kategória F - 6. ročník ), Jakub Maliaček ( kategória D - 8. ročník), Andrej Holúbek ( kategória D - 8. ročník )

Obvodné kolo DO: 1. 2. 2012 Mestský úrad Žilina

Geografická olympiáda

Aj na našej škole prebehlo školské  kolo Geografickej olympiády. Žiaci V. H - VII. H mali možnosť preveriť si nielen svoje georafické vedomosti, ale aj praktické zručnosti v topografii.

Do obvodného kola postupujú:

Miloš Ilovský ( kategória I - 5. ročník ), Andrej Jurga (kategória H - 6. ročník ), Samuel Gabčo ( kategória G - 7. ročník )

Obvodné kolo DO: 7. 2. 2012 Mestský úrad Žilina