• Matematické súťaže

šk. rok 2012/2013

Matematická súťaž - GvoBoj

Dňa 4. 11. 2011 sa chlapci z IX. H – M. Vico, F. Ondruš, M. Kriváček, Š. Burger zúčastnili na matematickej súťaži GvoBoj pod vedením p. uč. Mgr. J. Janíkovej. Chlapci sa umiestnili na peknom 13 mieste z 28 súťažiacich.

Za pekný výkon gratulujeme!

Matematická súťaž - Pytagoriáda

Chlapci mali možnosť otestovať si svoje vedomosti z matematiky v školskom kole Pytagoriády.

P 5

1. Adam Dzurilla

2. Sebastián Kokavec, Matúš Korbáš, Dávid Kúdelka

3. Mário Brath, Miloš Ilovský, Erik Janek

P 6

1. Albert Groma

2. Adam Sandanus

3. Viktor Olbert, Kristián Šipčiak

P 7

1. Sebastián Sagan, Denis Valášek

2. ------

Dejepisná olympiáda - obvodné kolo

Dňa 5. 2. 2013 sa naši chlapci /Matúš Korbáš, Erik Janek, Andrej Štefák a Marek Šupej) zúčastnili obvodného kola Dejepisnej olympiády na Mestskom úrade v Žiline pod vedením p. uč. Mgr. M. Blaškovej. Veľmi nás teší, že boli úspešní.:-) V kategórii C sa na 8. mieste umiestnil Andrej Štefák z IX. H. Na 5. mieste v kategórii F sa umiestnil Erik Janek zo VI. H. Výsledkovú listinu si môžete pozrieť v priečinku Žiakom! Gratulujeme!!!