O škole Projekty na ZŠ Poradenstvo Detstvo bez násilia Aktivity školy Športové úspechy Hľadáme budúcich hokejistov Rodičom Žiakom ŠKD Kontakty Prihlásenie
 • Vtipne a kreatívne počas výchovy umením

  Ste zvedaví, ako by naši deviataci čo najzábavnejšie a najpútavejšie predstavili vyučovaciu hodinu geografie, slovenského jazyka, matematiky a taktiež športovú prípravu? Ak áno, pozrite si ich vydarené videá, ktoré vytvárali a spracovávali na hodine výchovy umením.:-)

 • Mikuláš v ŠKD

  13. decembra sa deti z ŠKD zúčastnili divadelného predstavenia Polepetko. Po predstavení ich čakalo milé prekvapenie v podobe Mikuláša, čerta i anjelika. Deti im zaspievali koledy, zarecitovali básničky o zime a za odmenu dostali malé darčeky.

 • Druháci učia deviatakov

  Tak ako každý rok, deviataci - hokejisti navštívili druhákov na vyučovaní. Kým po minulé roky sa deviataci prizerali na prácu druhákov, tentoraz druháci posadili do svojich lavíc deviatakov. No a tí sa preniesli o 7 rokov dozadu a riešili (samozrejme za skvelej pomoci svojich mladších kamarátov) úlohy z matematiky. Počítali, vymaľovávali, rozmýšľali nad úlohami. Hodina matematiky bola pre nich spestrením a určite príjemnou spomienkou na ich detské časy. Ďakujeme žiakom II. A za milý predvianočný zážitok. 

  Deviataci na záver pozvali malých kamarátov na športový deň, kedy zas oni predvedú svoje zručnosti a budú učiť druhákov tajomstvám hokeja.

 • Vianočná tržnica v škole

  Radi privítame žiakov celej školy v zborovni, kde sa uskutoční VIANOČNÁ TRŽNICA. Výťažok poputuje opäť do žilinského útulku a pomôžeme tak psíkom.

 • Beseda o knihe v 4. ročníku

  Predvianočný čas využili žiaci IV. A a IV. B na návštevu Rosenfeldovho paláca, pri príležitosti besedy o knihe "Ako maliari vidia svet". Autorky knižky Katarína Kosánová a Andrea Gregušová, im zaujímavo a pútavo predstavili svoje dielo. Žiaci sa dozvedeli, ako táto kniha vznikala a zároveň získali nové informácie o výtvarnom umení. Za sprostredkovanie tejto besedy ďakujeme pracovníkovi mestskej knižnice p. Goranovi Lenčovi.

 • Vianoce v ŠKD

  Aj tento rok potešil deti zo IV. odd. svojimi darčekmi Ježiško. Ich radosť si môžete pozrieť na fotografiách.  Ďakujeme.

 • Školské kolo OSJL

  V mesiaci november prebehlo na škole školské kolo olympiády v slovenskom jazyku.

  Víťazom sa stal Marek Súkeník  (IX.S), ktorý v okresnom kole obsadil pekné 4. miesto. Jemu aj všetkým zúčastneným školského kola - Nelli Horvátová (IX.A), Tetyana Novak (IX.A), Maroš Puškár (IX.A) - za pekné výkony GRATULUJEME! 

 • OZNAM

  Z dôvodu vyčerpania skladových zásob v školskej jedálni je možné obedy prihlasovať a odhlasovať najneskôr do 18.decembra 2018 do 13.30 hod. !!!

 • Vianočná tržnica v ŠKD - pozvánka

  Milí rodičia, starí rodičia, deti !

  Pozývame Vás na Vianočnú tržnicu, ktorá sa bude konať v pondelok a utorok, 10. - 11. decembra v popoludňajších hodinách v priestoroch ŠKD. Pani vychovávateľky spolu s deťmi pre vás pripravili milé vianočné drobnosti. Pozrite sa, čo na Vás čaká a ako sme sa pripravovali...

  Tešíme sa na spoločne prežité predvianočné popoludnia.

 • Hokejový zápas MsHKM kadetov

  9.12.2018 hokejisti 9.S odohrali dôležitý zápas s Martinom. V domácom prostredí vybojovali remízu 1:1, pomohli aj chalani z 8.S! Chlapci nevyužili domáce prostredie, ale ukázali bojového ducha.

 • Mikuláš v našej škole

  Ani tento rok nezabudol Mikuláš na našu školu. Spolu s milým čertíkom a anjelikom navštívili každú triedu a odmenili všetky dobré deti😊. Nechýbali pesničky, básničky a spoločné fotografovanie.

 • Projekt “Viem, čo zjem”

  Dňa 4.12. a 5.12. sa žiaci 6.A,B; 4.A,B; 3.A,B mohli na besede s pracovníkom RUVZ dozvedieť hravou formou mnohé informácie o vyváženom životnom štýle a správnych stravovacích návykoch. Veríme, že nadobudnuté informácie budú pre žiakov prospešné nielen teraz, ale aj v budúcnosti.

 • Technika a Vianoce

  Čas Vianoc sa blíži a preto žiaci 5.S využili hodinu TECH na skrášľovanie triedy a navodenie vianočnej atmosféry. Strihalo sa, lepilo sa, maľovalo sa...Pozrite ako im to išlo. :-) 

 • Okresné kolo technická olympiáda

  Na OK v Tech. olympiáde nás reprezentovali chlapci 9.roč. P. ČIERŇAVA a S. FICEK, ktorí skončili na 9. mieste z 18. Za 7. roč. nás reprezentoval F. ŠVAŇA, ktorý skončil na 12. mieste zo 16. Super práca chlapci!

 • ŠŠL - vybíjaná

  Žiačky 5.-6. ročníka nás reprezentovali vo vybíjanej, kde sa im podarilo zvíťaziť nad ZŠ Zaymusa a následne prehrať zápas so Zš Gaštanová.

 • Hokejový zápas MsHKM Žilina - Martin

  Prvý decembrový deň hokejisti VIII. S a VII. S odohrali ďalší víťazný zápas. V domácom prostredí bez problémov zdolali súperov z Martina - 5:0. Super, chalani!

 • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany

  Naša škola sa zapojila do výtvarnej súťaže “Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany", ktorú vyhlásilo Ministerstvo vnútra prostredníctvom sekcie krízového riadenia v spolupráci s okresnými úradmi. S tohtoročnou témou súťaže “Veď aj ja som záchranár” si najlepšie poradila Tánička Jošthová (III. A trieda), ktorá získala v okresnom kole súťaže krásne 2. miesto v kategórii žiakov 1. stupňa ZŠ. V kategórii žiakov 2. stupňa získal krásne 2. miesto žiak 5.S - Tobias Švantner. Srdečne blahoželáme! 

 • Nabíjanie čipových kariet na MHD – dochádzajúci žiaci hokejisti

  Platí len pre dochádzajúcich hokejistov 5. 6. 7. 8. a 9. ročník!!! z okolitých obcí ....

   

  4.12. – v utorok, sa budú nabíjať čipové karty MHD na ďalší štvrťrok, nakoľko platnosť je do 4.12.2018. Žiadam, ak bude žiak chýbať, aby poslal čipovú kartu po spolužiakovi alebo ju ráno rodičia priniesli do 8.15 hod. Vážení rodičia, prosím poznačte si to.

                                                                                                         Ďakujem, Mgr. Saganová

 • Triedne rodičovské združenie

  Vážení rodičia, dňa 4. decembra 2018 (utorok) sa bude konať rodičovské združenie formou konzultácií, v čase od 16.00 - 17.30 hod. v jednotlivých triedach.

 • Živá červená stužka

  Aj naša škola podporuje kampaň Červené stužky a ako každý rok, tak aj tento sme vytvorili živú červenú stužku na podporu kampane.

strana: