O škole Projekty na ZŠ Poradenstvo Detstvo bez násilia Aktivity školy Športové úspechy Hľadáme budúcich hokejistov Rodičom Žiakom ŠKD Kontakty Prihlásenie
 • Oznam pre stravníkov z MŠ
 • Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Súťaž v skladaní Lega v ŠKD

  Deti 1. odd. ŠKD súťažili v skladaní stavieb z Lega. Niektorí si doniesli aj vlastné Lego, ktoré dostali pod vianočný stromček. Deti dostali sladkú odmenu.

 • Vážení rodičia!

  Prosíme Vás, o poskytnutie starých, vyradených kobercov, ktoré by sme mohli použiť na pokrytie dlážky v chodbe ŠKD z bezpečnostných dôvodov. Ďakujeme.                                        

 • Zimné radovánky detí z ŠKD

  "Sneží, sneží, sneh sa sype, nezatváraj, mráz nás štípe.“ ... a veruže sa aj sypal! Tohtoročná snehová nádielka bola bohatá. Niekoľkocentimetrová vrstva snehu nás prekvapila hneď po návrate z prázdnin. Niekoho viac, niekoho menej, niekoho príjemne, niekoho nepríjemne. A tak sme neotáľali ani my a pustili sme sa do stavania rôznych stavieb zo snehu. Na školskom dvore ich zaraz vyrástlo niekoľko. A nielen snehuliakov sme stavali! Aj sánkovanie na neveľkom kopci urobilo radosť všetkým deťom! Nakuknite do našej fotogalérie a uvidíte.

 • Vianočná besiedka v III. A

  Čakanie na Vianoce sme si spríjemnili vianočnou besiedkou. Počúvali sme vianočné koledy, zasúťažili sme si i zatancovali. Mali sme aj chutné vianočné dobroty, ktoré nám poslali naši rodičia, za čo im ďakujeme. 

 • KADETI: HOKEJOVÝ KEMP V HAVÍŘOVE S DVOMA VÍŤAZSTVAMI

  Medzi vianočnými sviatkami hráči 9.S triedy, si na kempe v Havířove zmerali svoje sily s českým a poľským tímom, ale si aj dobre zatrénovali. Pod vedením medzinárodného trénerského zloženia, sa zlepšovali útočníci a obrancovia v tréningoch na ľade a na suchu :)

 • Hokejový turnaj 7.ŠHT – O pohár Žigmunda Pálfyho

  Športová hokejová trieda 7.S prijala pozvanie na  tradičný vianočný turnaj v Skalici, kde podľahla iba domácemu tímu, keď už bolo o víťazovi rozhodnuté. Mladí vlci skončili na krásnom 1. mieste.

  Najlepšou brankárkou celého podujatia bola vyhlásená žilinská gólmanka Ivana LátkováSúťaž o najrýchlejšieho korčuliara vyhral Andrej Tomašec. Gratulujeme aj pánovi trénerovi Martákovi, asistentovi Lizákovi!!!

 • T+T CUP 2019

  Žiaci 5. ŠHT začali nový rok domácim turnajom T+T CUP 2019. Snaha celého tímu dosiahla po dvoch prehrách a troch výhrach krásne štvrté miesto! Chlapcov treba pochváliť za neskutočnú bojovnosť a krásne športové zážitky!

  Veľká pochvala a obdiv patrí aj Jurajovi Jánošíkovi, ktorý na otváracom ceremoniále zahral na heligónke slovenskú hymnu. 

  Chlapcom gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov!

 • Medzinárodný turnaj v Dolnom Kubíne

  Medzinárodného turnaja v Dolnom Kubíne sa počas obdobia medzi sviatkami zúčastnili hráči 5. ŠHT. Po výborných výkonoch obsadili druhé miesto, keď vo finále nestačili na výber PRO teamu zo Slovenska. Chlapcom srdečne gratulujeme! 

 • Koledníci v škole

  Posledný školský deň minulého roka nám prichádzajúce sviatky pokoja spríjemnili a navodili vianočnú atmosféru koledníčky zo IV. A a IV. B triedy.

 • Veselé Vianoce!

  Príjemné prežitie vianočných sviatkov všetkým želá kolektív ZŠ, V. Javorku :)

 • Vianočná tržnica

  Dňa 20.12.2018 sa na našej škole konala VIANOČNÁ TRŽNICA, kde žiaci predávali svoje výrobky. Zažiť sme tak mohli nádhernú vianočnú atmosféru :) Za utŕženú sumu podporíme opäť psíkov v útulku.

 • Vianočný program detí z ŠKD pre deti z materskej školy

  Dňa 19. decembra sme navštívili Materskú škôlku. Pani vychovávateľky Sobolová a Kasmanová si pripravili s deťmi krátky kultúrny program, ktorý potešil našich malých kamarátov. Na konci sme si spolu zaspievali vianočné koledy.

 • Vianočná besiedka v I. B

  Dňa 13. decembra sa uskutočnilo vianočné posedenie s rodičmi žiakov I. B triedy. Deti predviedli krásny vianočný program pod vedením p. učiteľky Blanky Trnkovej a p. vychovávateľky Beáty Sobolovej. Po ňom sme si všetci posedeli pri vianočnom punči a koláčikoch. Však sami pozrite na vaše ratolesti.

 • Skrátené vyučovanie

  Vážení rodičia, oznamujeme, že dňa 21.12.2018 (piatok) bude skrátené vyučovanie. Vyučovanie bude realizované podľa rozvrhu, ale v skrátenom režime. Za porozumenie ďakujeme!

  Organizácia vyučovania v tento deň:

 • Geografická olympiáda

  V mesiaci december sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády. Súťaže sa zúčastnilo 45 žiakov. Do okresného kola postupujú:Lukáš Urdák, Tobias Švantner z 5.S, Tomáš Chovanec z 5.A, Veronika Bobáňová zo 6.A, Marek Serva a Filip Švaňa zo 7.S. Všetkým  žiakom ďakujeme za účasť a výhercom blahoželáme!

 • Vianoce v Bratislave

  Dňa 18.12.2018 sa žiaci 6.-9. ročníka zúčastnili exkurzie do Bratislavy. Cestou v autobuse si mohli žiaci vypočuť históriu územia, ktorým prechádzali, videli Trenčiansky hrad a hrad Beckov. V Bratislave navštívili najskôr výstavu Dni Vianoc v Inchebe, potom sa prešli historickým centrom a vychutnali si atmosféru vianočných trhov. Za spoluprácu a pekný výklad ďakujeme našej pani sprievodkyni Janke :)

 • OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

  Z dôvodu skráteného vyučovania sa obedy v piatok 21.12.2018 vydávajú do 13:00.

 • Zvyky a tradície - Lucia

  V kalendári je 13. december sviatkom sv. Lucie. Tento magický dátum v minulosti sprevádzali rôzne zvyky, tradície a obyčaje. Je opradený viacerými legendami, ktoré dnes už možno ani nepoznáme. A v tento deň omietli všetky kúty našej školy žiačky z 3.B pod vedením p.uč. Žabkovej .

strana: